צוות המנהל | מנהל קהילתי תלפיות מזרח

סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6732877
mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
פקס: 02-6733217

צוות המנהל

מנהל המינהל הקהילתי-יואב רוטשילד

yoav@talpiot.matnasim.co.il
סגנית מנהל ומנהלת חשבונות-בתיה מדינה

betee@walla.com
מנהל תחום אחזקה ולוגיסטיקה-יניב אלקולקין

yanivminhal@gmail.com
מנהלת שלוחת ארנונה הצעירה-שרי פורת

poratsari@gmail.com
מזכירה ראשית מינהל קהילתי-מירי זנו

Mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
מזכירה מינהל קהילתי-רינה רוטברט

Mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
מזכירה שלוחת ארנונה הצעירה -מיטל אמזלג

mazkirut.ah@gmail.com
מתכננת אורבנית-עדי מררי

Talpaz.plan@gmail.com
רכזת שכונה צעירה-דנה קליימן - יהושע

talpaz@young-jerusalem.org.il
רכזת תרבות-טליה לוית

tarbut.talpaz@gmail.com
מזכירה שלוחת ארנונה הצעירה -נטלי שרפיאן

mazkirut.ah@gmail.com
עובדת סציאלית קהילתית-רעות כהן

kehila.talpaz@gmail.com
רכז אחזקה-אבי בן שוהם

רכזת גיל שלישי-גיתית כהן

gititco@gmail.com
מנהלת יחידת הנוער -שירה גולדפיין

Noar.talpaz@gmail.com
הנהלת חשבונות-יפית בנימין

yafchok@walla.co.il
רכז ביטחון קהילתי-אריה טופול

Arietopol@walla.co.il
רכזת חוגים וספורט-לימור כהן

limorc7@walla.com
הנהלת חשבונות-אסתי ריביב

Estihaymov@walla.co.il
מנהלת מעון שבלול-איה וקנין

ayaharris@walla.co.il
רכזת קליטה-אורה חייטוב

Olim.talpaz@gmail.com
רכזת מתנדבים-שולי חולי

shula188@walla.com
רכזת צהרונים-שרון אילן

Talpaz33@gmail.com
עירייה – מחלקת ספורט-איתן מזרחי

מזכירה מינהל קהילתי-סיגל דדיה

mazkirut@talpiot.matansim.co.il
  • ראיית חשבונות
  • מתנסנט