לפעילות עד הבית לחצו כאן!

סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6732877
mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
פקס: 02-6733217
תמונת אווירה לסטודיו מרכז הספורט תלפ"ז 2019
תמונת אווירה לסטודיו מרכז הספורט תלפ"ז 2019
תמונת אווירה לסטודיו מרכז הספורט תלפ"ז 2019

יום א'

יום ב'

יום ג'

יום ד'

יום ה'

יום ו'

08:00-08:55

התעמלות במים

פולינה אולשקו

**

07:55-08:50

פילאטיס

אביגייל בר מימון

**

07:00-08:15

יוגה

יהודית בן אברהם

**

08:00-08:45

התעמלות במים

לורן מילר

**

09:00-10:00

עיצוב הגוף

דויד נהרי

***

08:30-09:25

אינטרוולים

לימור כהן

****

09:00-09:55

Core

רויטל יחזקאל

**

09:00-09:45

התעמלות במים

אליס לייפר-אנקר

**

08:20-09:15

פילאטיס

הלנה יונס

**

09:00-09:55

עיצוב דינאמי

מתילדה אליאסי

***

10:00-10:55

СORE

הילה נקש

***

09:30-10:25

זומבה טונינג

חן לי חברוני

***

10:00-10:55

ספינינג

רישום מראש

רויטל יחזקאל

****

09:00-09:55

עיצוב דינאמי

יוסי זכריה

***

חדש!

09:20-10:15

עיצוב הגוף

הלנה יונס

***   

10:00-10:55

זומבה

אנה מלכה

**

11:00-12:15

יוגה

לינדה קורניצר

**

10:30-11:30

פילאטיס 

דיקלה בן עמי זקן

***  

18:00-18:55

עיצוב דינאמי

מתילדה אליאסי

***

18:30-19:25

Core

רויטל יחזקאל

**

10:30-11:25

ספינינג רישום מראש

מתילדה אליאסי

***

17:30-18:25

פלדנקרייז

מיכל גטר

**

18:00-18:55

ספינינג

רישום מראש

מתילדה אליאסי

****

 

11:35-12:30

ספינינג

רישום מראש

איריס לוי

****

19:00-19:55

פילאטיסpower  

שחף עבודי

***

19:30-20:25

זומבה

אנדרי אלינוב

***

17:00-17:55

צ'יי קונג

דן יריב

**

18:30-19:25

עיצוב הגוף

תהל גרינולד

***

 18:00-18:55

אינטרוולים

עדן מזרחי

***

חדש!

 

 19:05-20:00

ספינינג

רישום מראש

תהל גרינולד

****

חדש!

20:00-21:00

ספינינג

רישום מראש

איריס לוי

****

18:00-18:55

פילאטיס

לאה מילר

** נשים בלבד

 

19:30-20:25

יוגלטיס

אביטל אברג'ל

נשים בלבד

**

19:00-19:55

ריקודי בטן

יאנה מישל

**

 

20:10-21:25

יוגה

לינדה קורניצר

**

20:30-21:30

עיצוב דינאמי

הלנה יונס

****

חדש!

19:00-19:55

 זומבה

דוד נהרי

***

20:40-21:35

HIIT

אילנה בלך

****

20:00-20:55

זומבה

דימה אורדובסקי

****

 

 

 

20:00-20:55

תנועתיות

יאנה מישל

** 

20:30-21:30

ספינינג

רישום מראש

יוסי זכריה

****

 

 

 

  • הצהרת נגישות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים