סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6732877
mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
פקס: 02-6733217

מועדון הגיל השלישי

רכזת: גיתית כהן מייל: gititco@gmail.com טלפון: 050-8216625

 

לוח פעילות למבוגרים 2019-2020

בשלוחת ארנונה הצעירה,  רח’ ישראל אלדד 11

 

יום ראשון 

יום שני

יום שלישי

יום רביעי

יום חמישי

8:00-9:00

הליכה נורדית

אלכס פריסורוביץ

65 ₪

9:15-10:15

שימור ושיפור הזיכרון מתחילים

רנה קליכמן 

105 ₪

8:30-10:00

תכשיטנות בחריזה אומנותית

רותי שנאור, 135 ₪

9:15-10:30

יוגה

לינדה קורניצר

95 ₪

8:00-9:00

9:00-10:00

פלדנקרייז

ליליה אנדרונוב

85 ₪

9:20-10:05

התעמלות 

ריקי הבלר

80 ₪

9:00-10:30

ברידג’ מתחילים

ריקי גרינברג

90 ₪

9:30-10:15

התעמלות בונה עצם על כיסא

שחף עבודי

80 ₪

9:00-10:30

אנגלית מתחילים 2

רחל הראל

155 ₪

8:15-9:00

התעמלות

ריקי הבלר

80 ₪

9:00-10:00

צ’י-קונג

דני יריב
90 ₪

9:15-10:00

פילאטיס מתקדמים

דקלה קליין מרקוס

80 ₪

10:15-11:15

תולדות האומנות

ליטל ספיבק

120 ₪

9:30-10:15

פיזיותרפיה קבוצתית

פאמי ג’ועבה

90 ₪

9:15-10:00

התעמלות

ריקי הבלר

80 ₪

8:45-10:00

ספרות עברית

פנינה בק

130 ₪

10:00-10:45

פילאטיס מתחילים

דקלה קליין מרקוס

80 ₪

10:15-11:45

מחשבים מתקדמים 

במינהל 

החל מ-11/19

85 ₪

10:15

סרט טרום בכורה 

ביס פלאנט

אחת לרבעון

35 ₪

9:15-10:45

מקהלת
“צלילי ארנונה”

טליה קירש

145 ₪

10:15-11:15

קאוצי’נג –אימון בסיסי נעמי יאנוש

120 ₪

10:30-12:00

ברידג’ מתקדמים

ריקי גרינברג

90 ₪

10:30-11:30

לא הכל קלוריות

אתי שכטר

120 ₪

10:30-12:00

אנגלית מתקדמים

רחל הראל

155 ₪

10:30-11:30

זומבה גולד

סשה לגרנסקי

105 ₪ לחוג אחד
155 ₪ לשני חוגים

10:30-12:00

אולפן עברית לדוברי צרפתית 

סלין אקוקה

155 ₪

10:30-12:00

ציור 1

תמר בן שאול

90 ₪

10:30-11:30

זומבה גולד

סשה לגרנסקי

105 ₪ לחוג אחד
155 ₪ לשני חוגים

10:30-13:30

ריקודי עם

מימי קוגן

30 ₪ חד פעמי

10:30-11:30

“פרויקט 929”

עדינה פודולסקי

ללא תשלום

11:30-12:30

מבוא לפוליטיקה ושלטון 

נעמי יאנוש

120 ₪

11:30-13:00

מסע מוזיקלי

מיכאל קרסנר

120 ₪

11:45-12:45

פרלמנט ארנונה

ד”ר בני זיו

50 ₪

11:00-12:30

ערבית מדוברת מתקדמים

נטע חזן

155 ₪

11:00-13:00

מדברים קולנוע 

קרן חקק

140 ₪

11:15-12:00

התעמלות בונה עצם על מזרון

שחף עבודי

80 ₪

12:15-13:45

ציור 2

תמר בן שאול

90 ₪

11:45-12:45

רפלקסולוגיה
לטיפול עצמי

תמר בן שאול

105 ₪

12:00-13:30

אנגלית מתחילים 1

רחל הראל

155 ₪

11:30-12:30

משחקי קופסא

רוזי בדיחי

ללא תשלום

12:15-13:45

יידיש

יהודית הריס

55 ₪

12:30-13:45

יוגה

לינדה קורניצר

95 ₪

12:00-13:30

מחשבים מתחילים 

במינהל 

אליעזר צוריאל

85 ₪

12:30-14:00

ערבית ספרותית
נטע חזן

155 ₪

11:45-12:35

ריקודי בטן

גלית שלמה

105 ₪

   

12:30-14:00

ציור בצבעי מים

מרים וייס

55 ₪

14:00-15:30

ערבית מדוברת מתחילים

נטע חזן

155 ₪

12:00-12:45

פילאטיס

דקלה קליין מרקוס

80 ₪

   

13:00-14:00

שיווי משקל 

ע”פ עקרונות פלדנקרייז

תמר בן שאול

85 ₪

19:45-21:15

רוקדים על גלגלים

שריי הימן

140 ₪

 
   

17:00-17:50

צ’י קונג

דני יריב, 105 ₪
במרכז הספורט

   
   

18:30-20:30

מקהלת “Los Amigos”

מנצחת: פלורה וינקורוב 

פסנתרנית: נטליה פובולוצקי 

145 ₪

   

שימו  

●מספר המקומות מוגבל

●המערכת נתונה לשינויים

●המחירים הינם לחודש 

●פתיחת החוגים מותנית  במס’ משתתפים

●המחירים אינם כוללים ציוד לשיעורים, במידת הצורך, תינתן רשימה בתחילת שנה

40% הנחה

לחוג שלישי (הזול מביניהם)

 

  • ראיית חשבונות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים