חיפוש באתר

כללי

דבר ההנהלה

תושבים יקרים!

אנו פותחים את שנת תש"פ, הבאה עלינו לטובה, בסימן הזדמנויות חדשות עבור הקהילה!

שכונת ארמון הנציב וארנונה הצעירה היא היום המקום היום לחיות בו בעיר ירושלים! השכונה היא מקום להזדמנויות בתחום הדיור עם מגוון אפשרויות מגורים ותכניות חדשות להתחדשות עירונית, בתי ספר בשכונה הן ברמה הגבוהה ביותר ואפשרויות הבחירה ביניהם רבות, מתקני הספורט חדשים ואיכותיים, תכניות התרבות והפנאי מגוונות ומרתקות, המרחב הקהילתי עשיר ופתוח ליזמות קהילתית והתשתיות הפיזיות מתחדשות.

אנו מזמינים אתכם להירתם ולהשפיע על המרחב השכונתי! הצטרפו לוועדות השכונתיות: ועדה פיזית, ועדת תחבורה, ועדת ביטחון, ועדת צעירים וכן לקבוצות הפעילים אותם אנו מלווים ותומכים במרחב השכונתי כגון הגינות הקהילתיות, אתר הטבע העירוני "מצפתל", הפאב הקהילתי "בארמון", קבוצת הנשים השכונתית "הרמוניה", קבוצת פעילי התחבורה הציבורית ועוד. ננצל את הזדמנות להודות לעשרות הפעילים והמתנדבים הפועלים כבר כיום יומם וליל לשיפור איכות החיים של כולנו.

בחוברת זו פרשנו בפניכם את מגוון החוגים לשנת תש"פ ואת מגוון התחומים בהם אנו עוסקים במינהל הקהילתי. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והצעה לפרוייקטים, חוגים חדשים וכו’ בכתובת דוא”ל talpaz.web@gmail.com ו/או בטל’ 02-6732877. אתם מוזמנים לחפש אותנו באתר האינטרנט בכתובת www.talpaz.org.il, בעמוד הפייסבוק של המינהל הקהילתי ולהתעדכן בזמן אמת על המתרחש בקהילה, לתת לנו משוב שיסייע לנו להתאים את השירותים לרצונותיכם ולהירשם לקבלת ניוזלטר שבועי ממוקד על פעילויות, אירועים ועדכונים פיזיים.

בהזדמנות זו, ברצוננו להודות לצוות המינהל הקהילתי הפועל במסירות ובמקצועיות במהלך כל השנה ובפרט נגיד תודה על קיץ עשיר בחוויות בלתי נשכחות. נודה גם לחברי ההנהלה הפועלים בהתנדבות מלאה ומקדישים זמן רב לקידום ענייניה של שכונתנו היקרה והיפה.

אנו מאחלים לכלל תושבי השכונה שנת שלום, שנה של עשייה והגשמת חלומות, אושר ועושר קהילתי.

שלכם,

 

רפי טמיר יו"ר המינהל הקהילתי

יואב רוטשילד מנהל המינהל הקהילתי

מתנסנט חוגים הצהרת נגישות