סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6732877
mazkirut@talpiot.matnasim.co.il
פקס: 02-6733217

איכות הסביבה

תכנית עבודה חדשה לניקיון רחובות השכונה והמעברים הציבוריים

בהמשך לאירוע "יום ישיר לבכיר" בו עלו תלונות רבות בנושא ניקיון רחובות השכונה ובהמשך לעבודה היסודית של הועדה לאיכות הסביבה של המינהל הקהילתי דרש יו"ר המינהל הקהילתי יהודה בן יוסף ישיבת חירום בנדון. בעקבות כך, בתאריך 14.7.16 התקיים דיון נוקב על מצב התברואה בשכונה בנוכחות מנהל אגף התברואה ציון שיטרית, מנהל הנפה יאיר דוראני, מנהל הרובע מר לירון דרעי, יו"ר המינהל הקהילתי יהודה בן יוסף והמתכנן האורבני יואב רוטשילד.

הדיון התקיים במשרדו של מחזיק תיק המינהלים הקהילתיים מר משה לאון אשר התגייס ונרתם בכל כוחו לסייע בפתרון המשבר. כאן המקום להודות לו על נכונותו למצוא יחד פתרון הולם, ועל קיום מפגש במהירות האפשרית.

בעקבות הפגישה נבנתה תכנית ניקיון שבועית בה כל תושב יידע באלו ימים מנקים את הרחוב בו הוא גר. במידה ולא מתקיים ניקיון ביום המצוין הנכם מתבקשים להתקשר ל-106 ולדווח כדי שהנושא יטופל. מעבר לכך הוסכם שנציג של אגף התברואה ישב במינהל כאשר תושבים יוכלו להגיע ולהגיש בקשות ותלונות בשכונה.

כאן המקום להודות לוועדה לאיכות הסביבה של המינהל הקהילתי שבה פעילים מתנדבים רבים מהשכונה, ומובילה אותם חברת ההנהלה יעל אביטל.

מעוניינים להצטרף לוועדה ולשפר את מצב הניקיון בשכונה? צרו עמנו קשר.

לחצו כאן כדי לצפות בימי הניקיון ברחוב שלכם

לחצו כאן כדי לצפות בתכנית ניקיון המעברים הציבוריים

 

הסדרת נקיון מעברים ציבוריים בשכונה: חלוקת אחריות בין אגף תברואה ואגף שפ"ע. 

במסמך ניתן לראות אילו מעברים נמצאים בתכנית העבודה העירונית ומנוקים על בסיס קבוע בתדירויות משתנות. אתם מוזמנים לקרוא ולעקוב. דווחו לנו אם המעברים לא מנוקים כפי שמתואר במסמך.

לחץ כאן למעבר למסמך

 

פארק רובעי חדש בשכונה!

הפארק מתוכנן כחלק ממטלת יזם של חברת "שיכון ופיתוח" על ידי אדריכל איזי בלנק בליווי המינהל הקהילתי ומחלקת גננות בעיריית ירושלים. היזם נמצא כיום בשלבי הסיום של פיתוח החלק העליון של הפארק, הנמצא בואדי למרגלות רחוב הרב חובל. הפארק צפוי להימסר בחודשיים הקרובים על ידי היזם ויכלול 5 מתחמי משחקים וכושר מוצלים, שבילי הליכה מוארים, ספסלים ותצפיות. הגישה לפארק תהיה משלוש נקודות בשכונה: רחוב הרב חובל, רחוב קורץ וממפגש אליהו חכים/גרשון אבנר.  

לתמונות מהפארק לחצו כאן

לחצו כאן לצפייה בתכנית הבנייה של הפארק

לחצו כאן לצפייה בתכנית בנייה נוספת של הפארק

 

ועדת איכות סביבה
מפה
  • ראיית חשבונות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים