לפעילות עד הבית לחצו כאן!

חיפוש באתר

ארנונה הצעירה

ארנונה הצעירה

    ראשון

    שני

    שלישי

    רביעי

    חמישי

    08:30-09:15

    התעמלות

    ריקי הבלר

    80 ₪

    08:45-09:30

    פילטיס מתקדמים

    דיקלה קליין מרכוס

    80 ₪

    08:15-10:15

    תכשיטנות בחריזה אומנותית

    רותי שניאור

    165

     

    09:00-10:15

    יוגה

    לינדה קורניצר

    95 ₪

    08:00-08:45

    התעמלות

    ריקי הבלר

    80 ₪

    09:00-10:00

    צי’קונג

    דן יריב

    90 ₪

    09:00-10:30

    ברידג’ מתחילים

    ריקי גרינברג

    90 ₪

    09:30-10:15

    התעמלות בונה עצם על כיסא

    שחף עבודי

    80 ₪

     

    09:15-10:00

    פיזיוטרפיה קבוצתית

    שירה ברונשטיין

    90 ₪

    08:45-10:15

    מקהלת צלילי ארנונה

    טליה קירש

    145 ₪

    09:30-11:00

    שילוב אומנויות

    אבישג כהן

    175 ₪ חדש

    09:15-10:15

    שימור ושפור הזכרון

    רנה קליכמן

    105 ₪

     

    10:30-11:30

    ספרדית

    נינה גרונהאוס

    125 ₪ חדש

    09:15-10:45

    אנגלית מתחילים

    רחל הראל

    155 ₪

     

    09:00-09:45

    התעמלות

    ריקי הבלר

    80 ₪

     

    10:15-11:15

    הליכה נורדית

     עם אלכס פסירוביץ

    65 ₪

    09:30-10:15

    פילטיס מתחילים

    דקלה קליין מרכוס

    80 ₪

    11:00-11:45

    שיקום רצפת האגן

    מיכל אקבום

    105 ₪ חדש

    10:15

    סרט טרום בכורה

    יס פלאנט

    אחת לרבעון*מותנה באישור חזרה של משרד הבריאות

    09:00-10:00

    פלדנקרייז

    ליליה אנדרונוב

    85 ₪

    10:45-11:35

    ריקודי בטן

    גלית שמואלי

    105 ₪

    10:30-11:30

    זומבה גולד

    סשה

    105 ₪ לחוג אחד

    155 ₪ לשני חוגים

    11:45-12:30

    תולדות האומנות

    שרה יעקב

    120 ₪

    10:30-11:30

    זומבה גולד

    עם סשה

    10:00-12:00

    פיסול

    רחל לוי

    135 ₪

    11:15-12:00

    התעמלות בונה עצם על מזרון

    שחף עבודי

    80 ₪

    10:30-12:00

    ברידג’ מתקדמים

    ריקי גרינברג

    90 ₪

    13:00-14:30

    ציור בצבעי מים

    מרים וייס

    65 ₪

    11:00-12:30

    אנגלית מתקדמים

    רחל הראל

    155 ₪

    10:30-11:30

    קוראים בתנ”ך פרוייקט 929

    עדינה, ללא תשלום

    11:30-12:30

    כלים לאימון אישי –NLP

    מירי חן

    120 ₪ חדש

    10:30-12:00

    ציור 1

    תמר בן שאול

    90 ₪

    13:00-14:00

    שיווי משקל

    תמר בן שאול

    85 ₪

    11:00-12:30

    ערבית מדוברת

    מתקדמים

    אלי ניסן

    155 ₪

    10:30-11:15

    פילאטיס

    דקלה קליין מרכוס

    80 ₪

    12:15-13:45

    יידיש

    יהודית הריס

    55 ₪

    11:30

    הרצאות מתחלפות

    18:30-20:30

    מקהלת losamigos

    מנצחת:פלורה וינקורוב

    פסנתרנית: נטליה פובולוצקי

    145 ₪

    11:30-14:00

    ריקודי עם

    מימי קוגן

    30 ₪ חד פעמי

    *מותנה באישורי משרד הבריאות

    11:45-13:30

    משחקי קופסא

    ללא תשלום

     

    12:30-14:00

    ציור 2

    תמר בן שאול

    90 ₪

    20:30-21:30

    ריקוד אירי

    יאיר ורדיגר

    210 ₪

    12:00-14:00

    ערבית מדוברת

    מתחילים

    אלי ניסן

    155 ₪

     

    13:30-14:30

    פרוייקט זמר

    מנצחת:פלורה וינקורוב

    פסנתרנית: נטליה פובולוצקי

     

    12:30-13:45

    יוגה

    לינדה קורניצר

    95 ₪

     

    13:00-15:30

    סבו-בה - יוצרים תיאטרון בובות

    שלומית ליפשיץ

    50 ₪ מותנה באישור

    *מותנה באישור עיריית ירושלים

     

     

    18:30-19:30

    לרזות בכיף

    אתי שכטר

    230 ₪

     

    19:45-21:00

    קארטה נוער ומבוגרים

    מוריס ממן

    160 ₪

     

     

     

    צרו קשר:
    • מנהל קהילתי תלפיות מזרח
    • עולי הגרדום 13
    • ירושלים
    • 02-6732877
    • פקס: 02-6733217
    מתנסנט חוגים הצהרת נגישות